KF Tërnoci shënon 40 vjetorin e themelimit të klubit

0

kf ternoci

Kryesia e klubit futbollistik Tërnoci ka vendos për datën e shenimit të 40 vjetorit të themelimit të klubit futbollistik Tërnoci.

Duke u nis nga fakti se një numer i madh i ish lojtarve të klubit tonë gjenden në botën e jashtme dhe kontributin e bashkvendasve tanë që kanë dhënë dhe vazhdojn të japim për klubin tonë, kryesia ka vendos që këtë ditë ta shenojm më datë 31 korrik 2016 në kohën edhe kur ata gjenden për pushime në vendlindje.

Për agjendën e organizimit të këtij manifestimi do të ju njoftojm ditëve në vijim.

Me respekt,
Kryesia e klubit!

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »