Këto janë shenjat e para të shtatzënisë

0

Ato pothuajse nuk vërehen.

Disa shenja shërbejnë si indikatorë që tregojnë se mund të jenë shtatzënë.

Megjithatë, më poshtë i keni disa shenja të hershme të shtatzënisë, të cilat thuajse është e pamundur t’i vëreni.

Bëheni më emocionale, keni gjokse të ndjeshme, marramendje, ndjeheni e lodhur dhe shqisa e nuhatjes bëhet më e fuqishme.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »