Këto 3 vajza të ulura në stol po çmendin internetin, ja pse…

0

Në pamje të parë duket një foto e thjeshtë e 3 vajzave të ulura në një stol në një ditë të bukur me diell. Por në këtë foto ka diçka që nuk shkon dhe që mund ta dalloni vetëm nëse e shikoni atë me kujdes.

Fotografia e cila fillimisht u shpërnda në Imgur, është një tjetër iluzion optik që ka hutuar përdoruesit e internetit.

Në një vështrim më të afërt, duket sikur stoli nuk ka bazament dhe vajzat qëndrojnë “të ulura” në ajër.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »