Këtë s’e keni parë, emociounese si ia dha lamtumirën nëna Leartës, ditën e dasmës

0

Learta është nusja më e komentuar e më e dashur për publikun që e i do veshjet tradicionale.

E dasma e saj pati jehonë të madhe për fansat e Shyhretës, përcjell ORAinfo.

Një fotografi e rrallë u publikua së fundi kur nëna e Leartës e pa atë nuse dhe i dha lamtumirën e fundit asaj.

Për më shumë shikoni këtë foto./ORAinfo/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.
comments powered by Disqus
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »