Këtë herë e tepron vajza e Eli Farës, ja çka tregoi (Foto)

0

Marina dhe Eli Fare

Vajza e Eli Farës, Marina, dallohet për provokimet e saj.

Ajo nuk ndalet duke provokuar në rrjetin social Instagram.

Tash krah një qaforeje të madhe, ajo ka treguar gjoksin e saj, i cili për pak sa nuk del komplet nga kontrolli duke shpërthyer, shkruan Telegrafi.

Se si ka arritur të krijojë një gjoks kaq të bukur Marina, këtë e di sigurisht vetëm ajo dhe ndoshta mjeku i saj estetik. /Telegrafi/

Marina Fare

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »