Këta hajdutë nuk kanë frikë- e vjedhin gjithë bankomatin (Video)

0

Këta hajdutë në Danimarkë nuk e dinë se çfarë është frika.

sekav

Në qytezën e Ringe, ata përdorën një ekskavator të madh për ta shembur ndërtesën dhe për ta vjedhur një bankomat. Më pas hajdutët u larguan me një veturë.

 

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »