Kështu vlerësohet paraqitja e Shaqirit ndaj Palermos
09:56 | 08 Shkurt 2015

Xherdan Shaqiri ka marrë notë mjaft të mirë për paraqitjen në ndeshjen ndaj Palermos
ssssssssssssss-700x483Portali “Calcioweb” e notoi Shaqirin me 6.5, ku nota pak më të mëdha se ai kishin vetëm dy realizatorët Icardi dhe Guarin, 7-she.
Interi e fitoi ndeshjen 3:0, ndërsa Shaqiri bëri edhe një asistim, duke harkuar saktësisht për golin e Guarinit.
Aurela Hoxha