Kështu vlerësohet paraqitja e Shaqirit ndaj Palermos

0

Xherdan Shaqiri ka marrë notë mjaft të mirë për paraqitjen në ndeshjen ndaj Palermos

ssssssssssssss-700x483Portali “Calcioweb” e notoi Shaqirin me 6.5, ku nota pak më të mëdha se ai kishin vetëm dy realizatorët Icardi dhe Guarin, 7-she.

Interi e fitoi ndeshjen 3:0, ndërsa Shaqiri bëri edhe një asistim, duke harkuar saktësisht për golin e Guarinit.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »