Kështu titullohet kënga e re e Sinan Vllasaliut
08:00 | 09 Maj 2019

Këngëtari i mirënjohur, Sinan Vllasaliu, e ka në prag të publikimit këngën e tij më të re, shkruan lajmi.net.

Këtë e ka bërë të ditur vetë ai nëpërmjet publikimit të një videoje të shkurtër të publikuar në llogarinë e tij në Instagram.

Kënga e re e tij mban titullin “Jeta Lamsh” dhe pritet që të publikohet shumë shpejtë./Lajmi.net/

Alesia Bami