Kështu ia shprehë dashurinë Anita, Ramushit (Foto)

0

Çifti i njohur Anita Muçaj dhe Ramush Haradinaj nuk ngurojnë që edhe publikisht t’ia shprehin dashurinë njëri-tjetrit.

Është Anita ajo e cila me anë të një fotografie ka treguar ndjenjat dhe raportin kundrejt bashkëshortit të saj, shkruan Indeksonline.

“Partner në jetë,  në punë, në familje, në menaxhim, në dashuri”, ka shkruar ajo përbri fotos./Indeksonline/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »