Kështu feston Luana një milion klikime (Foto/Video)

0

Prezantuesja dhe këngëtarja, Luana Vjollca, është shprehur e kënaqur pasi videoklipi i saj i fundit ka kaluar shifrën prej një milion shikimesh në kanalin e shpërndarjes së videove.

Luana Vjollca

Në rrjetet sociale, ajo ka postuar një fotografi nga xhirimet e atij klipi, ku shfaqet me të brendshme për të festuar këtë arritje.

“E sonte çka po festojmë? Një milion klikime ‘E jemja’…”, ka shkruar bukuroshja.

Klipi i këngës “E jemja” është publikuar në YouTube më 14 mars, ndërsa Luana shfaqej shumë atraktive në atë video. /Telegrafi/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »