Kështu duket Xhensila Myrtezaj në klipin e ri (Foto)

0

Xhensila Myrtezaj nuk e ka ndërmend të ndalet.

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, ka nisur përgatitjet për projektin e saj më të ri muzikor, shkruan Indeksonline.

Burime të Indeksonline bëjnë me dije se kënga në fjalë do të jetë ritmike, dhe padyshim pritet të radhitet si hiti i kësaj vere. Bazuar në këtë paraqitje, Xhensila duket për bukuri.

Fansa të shumtë të saj e presin me padurim lansimin e kësaj këngë.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »