Kështu dukej Andrra Destani në përditshmërinë vajzërore (Foto)

0

Andrra Destani ende është e re dhe duket si vajzë e pa martuar. E çiltër, e ëmbël dhe elegante, ama jo tamam si dikur.

Andrra, bashkëshortja e këngëtarit Sinan Hoxha, ka qenë fotomodele dhe ka gëzuar linja perfekte, ndërkaq pas lindjes së të birit është shëndoshur pak.

Edhe ashtu, edhe kështu, Andrra sërish e këndshme, ani pse po akuzohet për ndërhyrje kirurgjike.

Revista Kosovare ka publikuar një foto nga përditshmëria e vajzërisë së Andrres, ku ajo duket vërtet më ndryshe se tani.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »