Kërkimfalja e CR7: Bëra veprime të pamenduara (Video)

0

Kërkimfalja e CR7: Bëra veprime të pamenduara (Video)

Superylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, ka kërkuar falje për sjelljen e tij në ndeshjen kundër Cordobas.

Portugezi bëri sjellje josportive duk e goditur Edimarin dhe arbitri e përjashtoi me karton të kuq.

Ky ishte kartoni i katërt i kuq në karrierën e 29-vjeçarit në La Liga dhe ai e ka shfrytëzuar Twitterin për të kërkuar falje.

 

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »