‘Kërcënimet’ e Aurela Hoxhës, nuk do e besoni çfarë thotë

0

Aurela Hoxha vazhdon të tronditë publikun dhe ndjekësit e saj me fotot dhe videot provokuese që poston.

Për modelen gjithmonë është thënë se bukuria dhe format e saj perfekte nuk janë ato që duken dhe të gjitha ato që shohim janë si pasojë e ndërhyrjeve kirurgjikale apo filtra që rregullojnë fotot.

Edhe postimet e fundit janë shoqëruar me të njëjtat komente, këtë herë për të pasmet e saj që duken shumë të ekzagjeruara.

Komentuesit pohojnë se duket aq perfekte për shkak të këndit të fotografisë. Ndërkohë që një nga fanset e saj shkruan se ka video që nëse publikohen do bëjë njerëzit të tentojnë vetë vrasje. Ky është një koment që ka ‘përkëdhelur’ egon e Aurelës, e cila nuk mund ta linte pa e pëlqyer këtë koment. Me siguri vetë Aurela është në dijeni të këtyre videove./Syri/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »