Keni ide sa do kushtojë Iphone 8, do shokoheni!

0

Kompania Apple ka pak ditë që përmes disa postimeve ka paralajmëruar që në treg do të nxjerr edhe serinë më të re të Iphone.

Por e dini ku qëndron dilema më e madhe, sa duhet të paguajmë që të kemi në duar Iphone 8.

Bëhuni gati, nuk do jetë shumë i lire. Sipas disa thashethemeve ani pse asgjë në kontekst zyrtar, kjo seri do të kushtojë hiç më pak se 1000 dollarë, që nëse e konvertoni në euro i bie rreth 850 euro, transmeton Sovrani.info

Prandaj nëse keni dëshire ta bleni, filloni dhe kurseni paratë.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com