Keni bërë plane, ja si do të jenë temperaturat sot?!

0

Në vendin tonë sot do të mbajë mot i ndryshueshëm dhe i vranët, i ngrohtë dhe i paqëndrueshëm, nga mesi i ditës me disa riga të shkurtra dhe stuhi.

Temperatura e mëngjesit do të jetë 14 deri 19 gradë, dhe temperatura më e lartë do të jetë nga 27 në 31 gradë.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »