Këngëtari shqiptar me dhimbje në zemër kujton bashkëshorte e ndjerë

0

Ajo u nda nga jeta duke lënë pas dy vajzat e saj dhe bashkëshortin me dhimbjen e madhe në zemër.

Edhe pse kanë kaluar rreth dy vite nga vdekja e Marina Priftit, bashkëshortes së këngëtarit korçar duket se zbrazëtia dhe dhimbja duke po njësoj. Stefi i ka dedikuar një status prekës bashkëshorte së ndjerë.

‘Marinka! Unë thjesht jetoj në këtë jetë ku më le!’-shkruhet në profilin e këngëtarit. Të shumtë kanë qenë personat që i janë bashkuar dhimbjes së këngëtarit.

Marina u nda nga jeta pas një beteje të gjatë me një sëmundje të pashërueshme.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »