Këngë kushtuar kombëtares shqiptare (video)

0

Pas ndeshjes së zhvilluar në Beograd Sërbi-Shqipëri, rapsodët shqiptarë i kanë kushtuar një këngë djelmoshave të kombëtares shqiptare të cilët si herojë të vërtetë e mbrojtën Flamurin kombëtarë dhe nuk e lanë që të përdhoset nga huliganët serb. /BujanociNet/

këga:

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »