Kënga e re e Malsorit do t’i fus mërgimtarët në dhe

0

Këngëtari i njohur Malësor Prënkocaj, pas shumë temave të ndishme që ka prekur me këngët e tij, tani është duke punuar në projektin më të ri, dedikuar mergimëtarëve.

Dhe jo vetëm kaq, Malësori për GazetaBlic, e zbulon se kjo këngë ka një tematik e cila nuk është prekur deri tani nga asnjë këngëtar.Ndërsa për tekstin e kësaj këngë puna i është besuar Ilir Beranit, kurse orkestrimi Ardian Kastratit.

Kjo super këngë po ashtu do të vije edhe me një klip, e për ketë Malësori sigurisht do të kujdesët mirë, njejtë sikuse për ‘Kthehuni’, kënga që i gjithë publiku mbarë shqiptar e do.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »