Kënga e re e Arta Memedit ‘diss’ për Taynën! Flet këngëtarja
08:00 | 11 Tetor 2018

Ajo këtë projekt muzikor e ka lansuar para një jave të cilit ia ka bashkangjitur edhe videoklipin atraktiv, shkruan lajmi net.

E ftuar në emisionin “Mirage” që është prodhim i lajmi.net, Memedi tregon shumë të pathëna rreth jetës private dhe asaj profesionale.

E pyetur nëse kënga e re e saj ka të bëjë me Taynën? Arta në intervistën e mëposhtme flet për të vërtetën e kësaj.

Këngëtarja nga Maqedonia gjithashtu u përfol edhe për një lidhje të mundshme me menaxherin e Taynës, Rinor Hykollin. /Lajmi.net/

 

Alesia Bami