Kënga e Gold AG – Medvegja, e sponozorizuar nga Lulzim Maliqi nga Konçuli (Video)

0

Afaristi i mirnjohur nga fshati Konçul i cili jeton dhe vepron në Gjermani, në bashkpunim me kolegun e tij afaristin Ilir Sinani nga Kosova kan sponzorizuar këngën e këngëtarit të mirnjohur Arian Agushi ( Gold AG – Medvegja), këngë e cila ju është kushtuar zbrazjes të komunës së Medvegjës nga Shqiptarët.

Është pa dyshim njëri ndër artistët tanë më produktiv

Arian Agushi së fundi ka publikuar këngën më të re e cila titullohet “Medvegja”, kënga është bërë edhe me videoklip dhe ka një tematik shumë të mirë.

Klipi i këngës “Medvegja” është xhiruar në po këtë qytet, po ashtu disa pjesë të kripit janë bërë në Tiranë.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »