Kënd po e përqafon Ledri

0

Këngëtari i mirnjohur Ledri Vula, i pëlqyer nga shum femëra shqiptare edhe nga estrada kohëve të fundit po përqafon dhe adoleshente.

Ledri

Vajza e cila është shfaqur në fotografi duke e përqafuar Ledri Vula ka publikuar fotografin në rrjetin Social facebook por më pas ka larguar a ka ndikuar Ledri që të largohet fotografia pasi që vajza është adoleshente apo familja e vajzes mbetët të vërtetohet nga Ledri./BujanociNet/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »