Kë po e puth në buzë Çiljeta?

0

Puthjet në buzë janë bërë më se të zakonshme, madje s’po prish punë edhe nëse ato po bëhen me gjininë e njëjtë, siç është rasti i fundit mes Encës dhe Era Isftrefi.

CliliNdërsa sot, këngëtarja Çiljeta Xhilaga, ka postuar një fotografi në rrjetin social Instagram ku shihet se është duke u puthur me dikë.

E ky person nuk është burri, por është djali i saj Fernando. E kjo puthje ka ardhur për faktin se djali i saj ka ditëlindjen dhe këngëtarja ka zgjedhur që t’ia fillojë këtë ditë në formën më të mirë të mundshme. /Indeksonline/

Cili

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »