Kë e ka xhan Argjentina Ramosaj?

0

Këngëtarja Argjentina Ramosaj ka falënderuar fansat përmes një fotoje të postuar në rrjetin social Instagram, transmeton Indeksonline.

Ramosaj“ Përshëndetje të dashur, faleminderit për mbështetjen dhe dashurinë.. Ndoshta nuk e shpreh aq sa duhet, po më besoni, ndihem shumë mirë dhe e vlerësuar sa herë që marr ndonjë mesazh apo koment.. Ju kam shumë xhan.. Jam e kënaqur që e keni pëlqyer këngën e re” shkruan Ramosaj në mbishkrimin e fotos.

Ajo është duke e shijuar suksesin e këngës “ Ku isha unë “ në bashkëpunim me këngëtarin Flori Mumajesi./Indeksonline/

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »