Kë e do Marina Vjollca?

0

Në një fotografi të postuar në rrjetin social Facebook nga Marina Vjollca shihet se dikush që e do po i mungon.

MarinaAjo në këtë fotografi ka futur edhe një shkrim i cili është në gjuhën angleze, “I love people that make me laugh”, “I dua njerëzit që më bëjnë të qeshi”.

Sigurisht të gjithë ne i duam atë lloj të njerëzve, në këtë rast pajtohemi me Marinën, dhe urojmë që shumë shpejt ta gjejë personin adekuat për të qeshurën e saj.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »