KBI organizon manifestim fetar kushtuar datëlindjes së Muhamedit a.s

0

Të Premtën më 09 janar 2015 me fillim prej orës 13:30 në shtëpinë e kulturës në Bujanoc mbahet manifestim fetar kushtuar datëlindjes së Muhamedit a.s.

Manifestimi organizohet nën patronatin e departamentit të të rinjëve dhe gruas pranë KBI-së./BujanociNet/

10924818_10204442397638375_8923402470217438089_n

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »