Kasaphanë në një burg të Brazilit: Vriten 9 të burgosur, dy prej tyre iu prehet koka

0

Dy të burgosurve u është prerë koka dhe të paktën shtatë të tjerë kanë mbetur të vdekur pas shpërthimit të luftës në mes të bandave rivale në një burg në verilindje të Brazilit.

kasaphan-euml-n-euml-nj-euml-burg-t-euml-brazilit-vriten-9-t-euml-burgosur-dy-prej-tyre-ju-prehet-koka-video_hd

Trazirat në burgun Feira da Santa nisën gjatë kohës së vizitave të familjarëve.

Rreth 70 persona u përfshinë në dhunë, disa prej tyre të afërm, të cilët u morën peng.

Pas 18 orëve negociata, pengjet ishin liruar.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »