Karrem për gjarpërinj vendos këmben (Video)

0

Në afrik, kapen gjarpërinjët më të mdhenjë në bot, por interesante është se banorët e atjeshem si karrem përdorin këmben e ti, duke lyer me kundraj helëm dhe duke mbshtjelluar me pëlhurë ata fusin këmbën e tyre në birat e gjarpërinjëve për të fituar likurën e tyre./BujanociNet/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »