Kapet preshevarja me 1 kilogram heroinë në autobusin për Vienë

0

Pjestarët e ministrisë së punëve të brendshme kanë konfiskuar mbi një kilogram heroinë dhe kanë arrestuar M.I (1972) nga Presheva, për shkak të dyshimit se kryer vepër penale për prodhim të paligjshëm dhe vënie në qarkullim të drogës.

Droga2

Policia gjatë kontrollimit të udhëtarëve, në autobusin që udhëton në relacion Kumanovë – Vienë, tek e dyshuara ka gjetur 1.096 gram heroinë dhe 12 ampula anabolikë. M.I iu është caktuar mbajtje prej 48 orësh me akuzë për vepër penale dhe do të dëgjohet në gjyqin e lartë të Vranjës.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »