Kapet N.A nga Tërrnoci me marihuanë në kopsht

0

Gjykata e lartë në Vranjë i ka caktuar paraburgim prej 30 ditëve N.A nga Tërrnoci i madh komuna e Bujanocit për shkak të prodhimit dhe vendosjes në qarkullim të drogës.

marihuana

Ai akuzohet se prodhura ilegalisht, për mbajtje pa leje të armëve dhe mjeteve eksplozive, pasi në shtëpinë e tij janë gjetur fishekë për revole.

I dyshuari N.A në serën e tij në shtëpi kishte mbjellë shtatë rrënjë, ndërsa farat i ka mbjellë edhe në saksi lulesh.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »