Kapet drogë në pikën kufitare “Dheu i Bardhë”
14:10 | 18 Janar 2017

Në pikën kufitare “Dheu i Bardhë” në lidhje me rastin e datës 14.01.2014 raportohet se me 16.01.2017 është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar dhe me vendim të prokurorit i njëjti është dërguar në mbajtje.
I dyshuari është arrestuar nën dyshimin se posedonte substanca narkotike./rajonipress/
 
Françeska Jaçe
S