Kapet drogë në pikën kufitare “Dheu i Bardhë”

0
Në pikën kufitare “Dheu i Bardhë” në lidhje me rastin e datës 14.01.2014 raportohet se me 16.01.2017 është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar dhe me vendim të prokurorit i njëjti është dërguar në mbajtje.
I dyshuari është arrestuar nën dyshimin se posedonte substanca narkotike./rajonipress/

 

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »