Kapen 120 kilogram duhan, dyshohet se ishin blerë në Bujanoc e Preshevë

0

Duhan

Policia e Nishit ka arrestuar B.I (40) dhe N.V (43) nga Nishi për shkak të dyshimit se kanë kontrabanduar mall pa akciza.

Dyshohet se B.I ka blerë duhanin në Bujanoc dhe Preshevë duke i fshehur në shtëpinë e tij në Nish. Gjatë kontrollimit të shtëpisë, janë gjetur 120 kilogram të duhanit.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »