Kapë gjarprin duke i ngrënë vezët në kuzhinë (Video)

0

Ky është momenti i tmerrshëm kur një çift futet në kuzhinë dhe zbulon një gjarpër duke ngrënë vezët brenda në shportë.

Laura Neff dhe i shoqi e filmuan këtë moment dhe e publikuan atë më pas në YouTube.

Laura thotë se gjarpri nuk është helmues dhe ushqehet kryesisht me minj

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »