Kap gruan teksa e tradhëton, videon e poston në Youtube(Video)

0

Burri i cili dyshonte se gruaja e tij po e tradhëtonte, vendos një kamer në dhomën e saj të gjumit.

grujaDyshimet kanë rezultuar të vërteta pasi ajo ka sjellë një mashkull në shtëpi.

Ai ka filmuar atë duke i kërkuar falje, por ai i ka thënë se si hakmarrje videoja do dalë në internet dhe do ua tregonte familjarëve të saj.

 

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »