Kampionja Shqiptare e fitnesit befason me linjat trupore, tregon pjeshkën (Foto)
14:50 | 27 Tetor 2017

Kosovarja e njohur, Geta Beqa, e cila është dhe kampione e Europës në Fitnes, është njëra ndër femrat me trupin me linjat e saj më tërheqëse.

E këtë e dëshmon edhe vet ajo, në një fotografi të publikuar në llogarinë e saj në Instagram ndërsa shihet gjysmë e zhveshur, njofton Klan Kosova. Me njërën kofshë pothuajse të zbuluar, bukuroshja e fitnesit, duket mahnitëse duke habitur të gjithë me format e saj trupore, Geta njihet edhe si bashkpuntore e skeqeve humoristike me Sevdail Radugoshin (Qumili). Për më shumë ja pamjet:

Nevina Shtylla