Kamenic - E rrah gruan, përfundon në burg për dhunë familjare
09:17 | 01 Gusht 2018

Viktima femër shqiptare, ka njoftuar se pas një mosmarrëveshje është sulmuar dhe rrahur nga bashkëshorti i sajë shqiptar. Viktima, si pasojë e rrahjes ka marrë tretman mjekësor në QMF në Kamenicë.

I dyshuari pas intervistimit me vendimin e prokurorit, dërgohet në qendrën e mbajtjes njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Rina Balaj