Kamberi vëzhgon punimet në rrugën e Gjilanit

0

sh.dep

Pothuajse më kan përfunduar punimet në rrugën e Gjilanit ku dje edhe vet kryetari i komunës së Bujanocit z. Shaip Kamberi dhe deputeti popullor z. Fatmir Hasani kan vëzhguar punimet në rrugën e Gjilanit.

Kryetari i komunës së Bujanocit Shaip Kamberi, ka deklaruar se që nga sot rruga e Gjilanit do të jetë në funksion të plotë, por puna dot të vazhdoj ende pasi qëi tërë projekti ende ska përfunduar./BujanociNet/

sh-dep1

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »