Kamberi: takon koordinatorin e agjencionit turk për zhvillim “Tika”

0

Kryetari i Komunës së Bujanocit, Shaip Kamberi, realizoi sot një takim pune me Koordinatorin e Agjencionit turk për zhvillim (TIKA), Mehmet Bayrak.

Përfaqësuesit të TIKA-së me këtë rast iu dorëzuan disa projekte konkrete në sferën e bujqësisë dhe infrastrukturës.

Takimi i sotëm është vazhdimësi e përpjekjeve që po bënë Komuna e Bujanocit për të rikthyer investimet e TIKA-së në Bujanoc.

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »