Kamberi: Rregullimi i statusit të punëtorëve të Direksionit për ndërtim po përfundon

0

Dje, u bë nënshkrimi i 7 vendimeve nga ana e punëtorëve dhe kështu po i ofrohemi fundit, është shprehur kryetari i komunës së Bujanocit Shaip Kamberi.

Kamberi, më tutje shtoj se, zotimi se nuk do të mbetet as edhe një punëtor i vetëm në rrugë është në fazën përfundimtare të realizimit të plotë./BujanociNet/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »