Kamberi priti sot në takim menaxherin e projektit Eu Pro, Graeme Tyndall

0

Eu Pro, Program i ri i cili parasheh 25 milion euro për 99 komuna dhe qytete në vend

Kryetari i komunës së Bujanocit, Shaip Kamberi, priti në takim menaxherin e projektit Eu Pro, Graeme Tyndall, me të cilin bisedoi për mundësinë e bashkëpunimit në realizimin e projekteve në kuadër të këtij programi.

Vlenë të theksohet se bashkëpunimi i Komunës së Bujanocit me Progresin evropian (program ky që tani më ka përfunduar) ka qenë frytdhënës dhe se i njejti bashkëpunim do të vazhdojë edhe me programin e ri.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »