Kamberi priti në zyrën e tij nxënsit e shkollave fillore të komunës së Bujanocit të cilët kanë fituar çmimin “Nxënësit e gjeneratës”

0

Kryetari i komunës së Bujanocit, Shaip Kamberi, priti në zyrën e tij 5 nxënësit e shkollave fillore të komunës së Bujanocit të cilët kanë fituar çmimin “Nxënësit e gjeneratës”.

Nxënësve të dalluar i shprehi faleminderime për arrtijet e tyre dhe i inkurajoi që edhe në të ardhmen të punojn dhe të mbeten nxënës të dalluar.

Arritjet e tyre, duke i vleresuar lartë, kryetari Kamberi i cilësoi si krenari për komunën e Bujanocit, ndërsa nxënësit i siguroi për përkrahje të parezervë./BujanociNet/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »