Kamberi, me bashkëpunëtorë, vizitoi sot punimet të cilët po zhvillohen në teren (Foto)

0

Kryetari i Komunës, Shaip Kamberi, me bashkëpunëtorë, vizitoi sot punimet të cilët po zhvillohen në teren.

Përmirësimi i infrastrukturës në Komunën e Bujanocit është kërkesë e qytetarëve dhe nevojë e kohës, e cila ka për qëllim avancimin e jetës së përditshme të qytetarëve.

Me rregullimin e infrastrukturës, përkrahjen e zhvillimit të bujqësisë dhe biznesit të vogël dhe të mesëm, po bëhet përpjekje për kontribut gjithëpërfshirës./BujanociNet/

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »