Kamberi dje priti ambasadorin e OSBE-së në Beograd

0

Kamberi dje ka realizuar një takim me Ambasadorin e OSBE-së në Beograd A. Orizzio me të cilin po vazhdon bashkëpunimi i mirë dhe konstruktiv për zgjidhjen e problemeve në Luginë të Preshevës.

Në të njejtën kohë në Selinë e OSBE-së në Beograd po mbahet edhe takimi i radhës i Palëve të interesuara për funksionimin e Paraleles së Fakultetit Ekonomik./BujanociNet/

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »