Kaltrina e përqafon burrin, por kush po e xhelozon kaq shumë

0

Moderatorja e njohur Kaltrina Mishkushnica po vazhdon që të shpalosh imazhe të ndryshme, shkruan ORAvip

Ajo çdo herë shfaqet përkrah bashkëshortit dhe mahnitë me pamjen e saj.

Ajo shquhet si njëra nder moderatoret me të bukura shqiptare.
Në një fotografi Kaltrina shfaqet përkrah burrit edhe fëmijëve të saj.

Por vajza e saj Rana ka filluar që ta xhelozojë atë.

Për më shumë shikoni pamjet/ORAvip/

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »