Kaltrina e përqafon burrin, por kush po e xhelozon kaq shumë
15:37 | 26 Maj 2018
Moderatorja e njohur Kaltrina Mishkushnica po vazhdon që të shpalosh imazhe të ndryshme, shkruan ORAvip

Ajo çdo herë shfaqet përkrah bashkëshortit dhe mahnitë me pamjen e saj.

Ajo shquhet si njëra nder moderatoret me të bukura shqiptare.
Në një fotografi Kaltrina shfaqet përkrah burrit edhe fëmijëve të saj.

Por vajza e saj Rana ka filluar që ta xhelozojë atë.

Për më shumë shikoni pamjet/ORAvip/

Vildane Zeneli
S