“Kallashi” zbulon..(Foto +18)

0

Valltarja seksi, e njohur si Kallashi e ka postuar një foto në Facebook, ku është tërësisht e zhveshur dhe shkruan per krejt qunat e faqes qe dun me mpa gjys nudo .

 

Kallashi1Kohëve të fundit ajo ka provokuar edhe me disa foto krejt nudo.

Kallashi2 Kallashi3

 

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »