Kallashi tregon se sa herë brenda ditës bën seks (Video)

2

Valltarja Donjeta Kosumi e njohur si Kallashi thotë se të famshme e ka bërë prapanica derisa thotë se brenda ditës bën seks sa herë ia lyp trupi.
KallashiThotë se nuk e ka provuar kurrë kokainën dhe se është ‘pak’ e dashuruar.

E ka marrë malli për puthjen e nënës derisa thotë se paratë që ka në konto nuk mund të numërohen.

Ndiqni intervistën e plotë 60 sekondëshe të Kallashit për Prive.

https://

 

Shpërndaje në rrjetet sociale.

2 Komente

  1. Shqyptar on

    Ktynehere na vike marre me fole per kurva, sot po ju beni reklame te tillave, marrja brina s’ka edhe shyqyr qe s’ka se mos vete per ne dykembeshat!

  2. Kjo prostitutk nuk e meriton me i dhene aspak rendesi sepse njeriu fiton smuj nga kjo.
    Mjer mileti ku kemi arritur.
    Mjerim per ne.
    Turp per gazetaret dhe televizionin qe i kushtojn rendesi kesaj prostitute……..

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »