Kallashi mashtron me foto! (Foto +18)

0

Valltarja e klubeve të natës Donjeta Kosumi e njohur si ‘Kallashi’ po vazhdon të bëjë namin me fotografitë e saj provokative në rrjetet sociale.

kallashi1Kallashi së fundi po poston edhe fotografit që nuk jan të saj duke i fshehur ftyren dhe duke i dhezur ndjenjat e fancave të saj me fotografi provokuese një fotografi e tillë e postuar nga profili i kallashit e cila i ka prerë fytyren, ajo ndodhet dikun tjetër komplet me fytyrë.

Së fundi është duke vjedhur fotografi nga modelja e njohur “Shakira Kalçaları”.

Nga këto mashtrime valltarja e klubeve të natës ka filluar të marr kritika të shumta nga fancat e saj në Facebook, fancat e saj po i dërgojn lidhjet se nga po i vjedh valltarja fotografit kallashi./BujanociNet/

COCO Kallashi

 

kallashi

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »