Kallashi ia jep Milaim Zekës “mullarin” (Video)

0

N’Kosovë Show këtë javë kishte të ftuar Milaim Zekën, tashmë kandidat për deputet nga radhët e NISMA-së.

Milaim Zeka foli për shkrimet e tij ndaj Fatmir Limës dhe inkuadrimin e tij po tek ai që dikur e kritikonte.

Ai tha: “Pasi u binda që nuk ishte i korruptuar, shkova në partinë e tij”.

Gjatë bisedës ku tregonte për luftën dhe kur u pyet për kolegun e tij Tahir Desku – reporter lufte – ai filloi të qajë si fëmijë dhe me mllef të madh për pushtetet e së kaluarës.

Në fund Milaimit iu bë një befasi nga Donjeta Kosumi – Kallashi, kur ajo ia dha atij një “mullar”.

Shikojeni videon e emisionit:

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »