Kallashi çmend Noizyn me “twerk’ , të gjithë shpërthejnë në ulërima (Video)

0

Epo kjo është ajo që Kallashi di të bëjë më mirë, tani bën “twerk” para Noizyt…

Mbrëmjen e kaluar reperi Noizy dhe Kallashi ishin të ftuar të performonin në një club së bashku. Lajmi u bë i ditur nga të dy përmes rrjeteve sociale.

Dhe interesi ishte i madh për të ndjekur shfaqjen që do të bënin të dy. Në skenë është ngjitur Noizy si fillim dhe teksa ai performonte pjesë e performancës ishte edhe kërcimtarja, Kallashi.

Ai shihet duke “twerk” para Noizyt dhe shumë fansave. E veshur në një mënyrë shumë provokuese Kallashi ka “çmendur” të gjithë. Dhe performancën mund ta shihni në videon më poshtë./intv.al/

 

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »