Kallash, ku je nisë? (Foto)

0

Gjatë bisedës me telefon, Kallashi na tregon se, së shpejti do të na surprizojë me një projekt ,për të cilin premton se do ta realizojë javën që vjen.

Kallashi3Nuk na u përgjegjë se cila surprizë do jetë ajo. Përgjigjën ua jap, kur ta realizoj dhe na premtoi se ne do jemi të parët që do e publikojmë.

Ju, të Kosovares jeni ata të cilët më keni përkrahur gjithmonë dhe më keni stimuluar me mbështetjen tuaj – na thotë Kallashi duke na treguar se edhe këtë javë do qëndrojë në Kosovë e pastaj do shkojë jashtë vendi për një punë speciale prej nga i ka arritur edhe oferta.

E çfarë pune, çfarë angazhimi, çfarë projekti do jetë ai, Kallashi na u përgjegjë ‘Surpriiiizzze’.

Kallashi1 Kallashi2 Kallashi4

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »